Wątek: Gry - Horror
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2021, 01:34   #3
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Parę lat temu ściągnąłem za darmola "Somę". Leżała sobie na gogu i kurzyła się, aż z miesiąc temu jej nie odpaliłem. Nie przepadam za horrorami, a jump scare'y przyprawiają mnie o chęć wyrzucenia kompa przez okno. Całość można przejść w 10-12 godzin. Do tego mechanika nie jest zbyt oryginalna. Ale jakoś tak wyszło, że kiedy wgryzłem się w nią bardziej, wylądowała u mnie w top 1 spośród wszystkich gier w które grałem. Jedna z tych, co warto przejść przynajmniej dwa razy.

Głównym czynnikiem jest fabuła gry. Nie tylko to co dzieje się wokół głównego bohatera, czy trudnych moralnie decyzji, jakie jest zmuszony podejmować. Sporą część historii trzeba poskładać sobie z tego co znajdziemy na stacji Pathos-II- tego, co pozostawiła po sobie załoga. A pozostawiła naprawdę dużo.

Mocny i ciężki przekaz, pozostawiający po sobie egzystencjonalnego kaca i dużo pytań bez jednoznacznych odpowiedzi.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=BZTfi1jv-EE[/MEDIA]
 
Dust Mephit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem