Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 21:12   #123
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Selina i Nessik
Strażnik zawył z bólu pod ciosem gnoma jednak Nessik nie zdążył zauważyć jak dotkliwa była jego rana. Od razu pobiegł do pokoju obok i wszedłszy do środka zamknął drzwi na klucz zostawiony w dziurce przez kata. Obróciłeś się tyłem do drzwi i ujrzałeś potężnego łysego mężczyznę w płytowej zbroi skrępowanego choć przytomnego. Leżał na ziemi. Miał rozpięty rozporek i obficie krwawił z krocza. Zajęty obserwowaniem mężczyzny nie spostrzegłeś kobiety która z nożem w dłoni stała pod ścianą gotowa do ataku.

Rillae
- Gapisz się na mnie. –powiedziała elfka i zaczęła lustrować mężczyznę wzrokiem.

Roześmiał się głośno na te słowa. Miał zielone oczy o przyciągającym uwagę spojrzeniu i sokoli nos nadający mu bardziej drapieżnego wyglądu. Dobrze zarysowane rysy twarz szybko wyryły Ci się w pamięci. To z pewnością nie była twarz którą łatwo było zapomnieć...

-I cóż z tego że się gapię? Słabo panujesz nad emocjami skoro aż tak Cię to zirytowało... Jeśli mam przestać to zmuś mnie do tego!-szelmowski uśmiech nie schodził mu z twarzy.

Ton jego wypowiedzi był nieco sztuczny. On wiedział że nie przyszłaś tu dlatego że po prostu się na niego patrzysz. Wiedział też że nie będziesz z nim walczyć choć jego ostatnie słowa brzmiały jak wyzwanie.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline