Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2021, 20:03   #36
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Wynik 26. Wygląda na to że gada prawdę...

------------------

Pościk wisi od wczoraj, a ja nie bardzo wiem, co by wam tu jeszcze wyjaśniać

NPC-ów kilku już wcześniej przedstawiłam po karczmach, teraz doszła ta Elfka... czyli w sumie wychodzi też na to, że będziecie mieli konkurencyjną drużynę? :PP

No i przy okazji... tak, to opis waszych BG

Cytat:
Skacowana, i - no cóż - zalatująca nieco półorczyca, oraz półork w przekomicznie za dużym pancerzu, oboje zbrojni. Młody ludzki mężczyzna z blizną na gębie, posiadający łuk. Łysy nieuzbrojony typek, wyglądający na jakiegoś… Zakonnika? Był i jegomość wyglądający na rycerzyka, i wychuchany półelf w białej szacie.

Posty piszecie sami, współpracujecie ze sobą, przechodzimy WSZYSCY do doca, jak tam macie ochotę, dajcie jednak tu znać.

Termin na odpisy, z powodów świąt, niech będzie do hmmm... tak do 01.01.2022? i bez presji, ale jak się szybciej wyrobicie, to i ja dam szybciej nowy pościk i ja jestem codziennie osiągalna, więc wszelkie odgrywanie z mojej strony jak najbardziej, a od 24.12 do 02.01 mam urlop, więc tym bardziej jestem

To chyba tyle?

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline