Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 21:40   #103
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
„Dobra. Próby perswazji nic nie dały. Pora zmienić front. Najwyżej wyjdę stąd mocno poobtłukiwany. Dobrze że Chloe jest medykiem”
Powiedział do maga w języku klasycznym
-Liliwander dasz rade zabrać nas stąd nim nas zlinczują? Przygotuj sobie jakieś zaklęcie. Postaramy się ich zając przez jakiś czas.
Wolfagang spojrzał na zabójcę z wyrzutem
-Widzę że ciebie też to bawi. Żałosne. Spodziewałem się po kimś takim więcej honoru.
Zwrócił się do tłumu.
-Tak szuje jedne! To już nawet nieumarli mają większe poczucie honoru niż wy!
Spojrzał twardym wzrokiem na prowodyra tej „świetnej zabawy”.
-Niedoczekanie twoje kurduplu niedorobiony. Co, twoja matka gziła się z goblinem żeś taki głupi gołowąsie jeden. – patrzył na niego z góry prosto w jego podchmielone oczka –Nie jestem zającem. Wyjdę z tej speluny jak człowiek albo wyczołgam się stąd ledwo żywy ale nie będę kicał. – mocno zaakcentował słowo „kicał” i powiedział je przez zaciśnięte żeby. „Oby Lilwandr dał radę… jakoś nie uśmiecha mi się wychodzić stąd zbity na kwaśne jabłko…Ale nie ma mowy o żadnym kicaniu już wolę żeby mnie Chloe pozszywała.”
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline