Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2021, 12:22   #1005
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Współczuje Pani bardzo Mistrzyni wybaczam wam to mrożenie duszy nie wasza wina, znajdziemy wam jakąś pomoc... Może wybierzemy się do świata duchów i poszukamy Pana Iroh albo waszego dziadka ? Może będą też coś wiedzieć o Korrze ?- Zaproponował szczerym tonem.

Po chwili zapytał - Czy dużym nietaktem byłoby jakbyśmy teraz omówili mój problem? Też zostałem opętany przywódczyni gangu przyjaźni się z duchami i jeden mnie opętał jest w tatuażu ale wydaje się miły chciałbym się z nim dogadać żeby mnie nie szpiegował nie potrzebuje go wyrzucać bo mamy wspólne zainteresowania... Wydaje mi się że Rozrywacz nie jest taki stary i potężny jak duch który opętał Mistrzynie chciałbym się z nim dogadać stąd przyszedłem tutaj a nie do Straży Mgielnej
 
Brilchan jest offline