Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2021, 08:22   #1008
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sprawy organizacyjne

- Powinna Pani powiedzieć o tym siostrze Mistrzyni, Ikki czuje się bardzo niedowartościowana w porównaniu z resztą rodzeństwa sądzę że jakbyście jej powiedziały że świetnie sobie poradziła w walce z Vaatu awatarem i przyznałbyście się do własnego opętania pomogłoby to Ikki. Zobaczyłaby że nawet jej genialna siostra nie jest nieomylna po tym, co jej nieumyślnie zrobiłem chciałbym żeby spotkało ją coś dobrego

- Panie Daichi miałem okazje porozmawiać z "Dziwnym dzieciakiem" przed walką to seksowny wariat uzależniony od mocy chaotyczna siłą niszcząca bez wyraźnego kierunku chciałem nim pokierować aby zachować równowagę w świecie ale porywanie Ikki to był o jeden krok za daleko... Jeżeli ktoś pokroju Hitomi zacznie nim kierować będziemy mieli problemy...- Powiedział zaniepokojony.

- A panie Daichi przewodniczący rady miasta Hideyoshi.
na imprezie kazał przekazać wam żebyście pamiętali o "waszym układzie", czy będziecie mogli przekazać Panu komisarzowi Gendo mój raport ? Może przylepie mi wstecznie pracę pod przykrywką żebym uniknął więzienia ?


Duch

- Ej no ja go nie maltretowałem! W sumie to najpierw Wielki i Przystojny Małpi Król zdzielił mnie swą lagą po głowie a potem pasażer Mistrzyni poczynił mi szkodę mrożąc duszę może Rozrywacz to poczuł ? Możemy to wykorzystać!

"Rozrywaczu żyjesz ? Sam widzisz mam potężniejszych i strażniejszych mocodawców niż Jorogumo jeżeli nie chcesz żeby dalej sprawiali nam ból musisz ze mną współpracować i donosić jej tylko to co ci każę zgoda ? Czy ty w ogóle masz z nią jakąś możliwość kontaktu czy masz mnie skrzywdzić jak się nie posłucham ? Ja chce przyjaźni z tobą z chęcią podzielę się moim ciałem z tobą jeżeli jest takie twoje życzenie ale musisz mi pomóc bo inaczej Mistrzyni Jinora znów nas zamrozi " - Spróbował pomyśleć do ducha na próbę.
 
Brilchan jest offline