Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 22:51   #105
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Otto spojrzał na Wolfganga.

""Trochę przesadził z tym goblinem, teraz na pewno nie odpuszczą. Trudno wychodzi na to, że cali stąd nie wyjdziemy.""

- Tak mój przyjaciel ma rację ja tez nie mam zamiaru "kicać", klękać ani robić nic co mnie znieważa.- tyle tylko zdążył powiedzieć, kiedy przerwał mu Lilawander, który kazał się przygotować. Zanim Otto zdążył się zorientować o co chodzi elf wykrzyknął jakieś słowa i sala utonęła w nieprzeniknionej ciemności.

""Dobrze pomyślane, ale teraz gdzie są drzwi?""

Nagle ktoś złapał go za rękę i pociągnął, wojownik już miał się wyrwać. Sądził, że to jakiś krasnolud go znalazł ale uświadomił sobie, że ręka, która go złapała ciągnie go łagodnie a nie szarpie.

""Czyli albo to jest Wolfgang albo Lilawander, jesli to mag to powinien coś widzieć w końcu to jego czar."" nie opierając się człowiek podążył tam gdzie ciągnęła go ręka kompana.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline