Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 23:02   #14
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Muszę z tobą zgodzić, lecz widocznie to taka specyfika tej gry. Sam bym też wolał, aby posty były dłuższe, ale muszę reagować na poczynania współgraczy.
Co do sługi wystarczyło przeczytać uważniej pierwszy post.

Mag zajął miejsce tuż obok miejsca za jego fotelem ustawił się niziołczy sługa Wulryka gotowy na polecenia swojego pana

Moze się umówimyże czekamy zpostami na wszystkich graczy chyba, że dochodzi do interakcji pomiędzy poszczególnimi graczami np rozmowy.

Co do:
I to mnie wlasnie zajebiscie zastanawia. Szkoda ze nie powiedziales ze ten koels idzie z Toba, bo wtedy nie zgodzil bym sie nato :P i wogole nie wiedzialem ze rozmawiamy przy nim w obecnosci Kaplana.
Pozatym, nie mow mi co moja postac mogla by poczuc

Po pierwsze Jak wyzej w pierwszym poście było napisane trzeba było go tylko dokładnie przeczytać zamiast tak lecieć z akcją.
Po drugietu jednak nie masz racji mogę to zrobić bo to czujesz co mam ci napisać że Pip ma zdolność niepokojący no więc już wiesz ma a resztę wie ja i oczywiście MG, a opisałem poniewarz jako pierwszy twoja postać przyjrzał mu się uwarznie. sorki co jeszcze moze mam npisac abys stestował SW no bez przesady dostałeś tylko opis jak go postrzegasz i tak miało być.
A co do osoby Pipa wszystko powinno się wyjaśnić w czasie gry, no chyba, że uda się to zachowac w tajemnicy.

Edit: 23:30
„Raczej mnie tu nie trafi żaden odÅ‚amek. A jak trafi to ten narwaniec mnie popamiÄ™ta na dÅ‚ugo!” ZaÅ‚ożyÅ‚ rÄ™ce na gÅ‚owÄ™ i oczekiwaÅ‚ na huk.
Tym czarom nie towarzyszą efekty dźwiękowe najwyżjej jakiś szum slyszny w odległości
kilku metów od miesca gdzie uderzyły no i oczywiści nie ma odłamków to nie granaty ranią tylko wybrane cele.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 05-09-2007 o 23:31.
Cedryk jest offline