Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2021, 03:56   #27
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
PiÄ…tek 15:03, 16 lipca 1920, Arkham

Miałem zamiar chwilę odpocząć przy książce, ale Cooper uparł się, aby wszystko sprawdzić, więc nawet nie zdążyłem zapytać Ryana o jakiś ciekawy tytuł oraz możliwość noclegu. Miałem czekać i obserwować sytuację z biblioteki, ale zamiast tego wolałem rzucić okiem po regałach. Okazało się, ze Ryan ma wiele ciekawych książek, na pewno bym znalazł coś dla siebie do czytania.

Jednak w czasie kontroli Coopera okazało się, że jedno okno się otwiera. To by wiele wyjaśniało w sprawie. Może Cooper nie jest taki głupi na jakiego wyglądał. Na razie wszystko co mówi trzyma się całości.

Po tym wszystkim chyba jednak nie skupiłbym się na książce. Wolę spacer i jednak przenocuje u siebie.

Porozmawiałem chwilę z Ryanem. Powiedziałem mu, że idę do domu, a po drodze zajdę do lokalnej gazety, gdzie zapytam, czy wiadomo coś o włamaniach w tych okolicach z przeszłości.

Wyszedłem z posiadłości, lecz zamiast skierować się w stronę gazety, postanowiłem pójść najpierw na budowę. Z daleka widziałem, że wozy policyjne dalej się tam znajdują. Może mógłbym im jakoś pomóc, a przy okazji dowiedzieć się, czy sprawy obydwu kradzieży mogły być jakoś powiązane. Budowa to w końcu moje miejsce pracy, więc chyba nie powinienem wzbudzać za wielu podejrzeń.

James kieruje się na budowę. Powie kim jest i zapyta, czy jest potrzebna jego pomoc oraz spróbuje wyciągnąć jakieś informacje. Jeżeli policja nie będzie chciała z nim rozmawiać, to skieruje się do miejscowej gazety (w zależność od odległości, jak do godzinki pieszo to się przejdzie, jak dłużej zawoła najbliższą taksówkę). Po rozmowie z policja też będzie kierował się w stronę miejscowej gazety.

 
Elenorsar jest offline