Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2021, 17:43   #501
Tildan
Bellis perennis
 
Tildan's Avatar
 
Reputacja: 1 Tildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputację
Bardzo przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale tak się złożyło.
Jednocześnie dziękuję Szanownej Obsłudze, że zechciała pochylić się nad tematem.

Johan Watherman

Cytat:
Rozumiem, że PW jest pusta, a nie biała strona?
Dokładnie tak. I to tylko te sześć sztuk wysłanych przeze mnie 20 grudnia.

Gladin

Cytat:
A czy te wiadomości nie były wysyłane jedna po drugiej bardzo szybko i system nie zablokował ich wysyłania ze względu na zbyt krótki czas między nimi?
Wiem, co masz na myśli i z całą pewnością nic takiego się nie zdarzyło.

Cytat:
Pomijając ten komunikat, reszta strony wygląda tak, jakby się wysłały.
No bo jednak się wysłały.
Sęk w tym, że każdą wiadomość przed wysłaniem sprawdzałam na podglądzie i wtedy wszystko było na swoim miejscu.
Natomiast odpowiedzi, które otrzymałam wskazują, że do niektórych PM doszły jak należy, a do niektórych tylko w formie pustych okienek.

Czy można jakoś sprawdzić, co szwankuje w systemie PM-ów, aby uniknąć takich przypadków na przyszłość?
 
__________________
Życie to ciągłe czekanie: na dorosłość, na miłość, na autobus, na ulubiony serial, na szczęście, na wakacje, na przyjaciela... aż w końcu na śmierć.
Tildan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem