Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 09:12   #125
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Nessik na widok leżącego kata stanął nieruchomo jak pomnik na głównym placu miasta. Widok kata trochę go zdezorientował. Nie przypuszczał, że natrafi na coś takiego. Nasłuchując odgłosów z drzwiami podszedł do kata i spojrzał my w oczy. Był przytomny. Gnom spojrzał na ranę między nogami i uśmiechnął się.

- Ktoś cię nieźle urządził - powiedział ni to do siebie ni to do kata. - Ja Cię już widziałem. - Przypomniał sobie tego osobnika jak siedział zeszłego wieczora w knajpie morderców.

Nagle jakby się ocknął. Przypomniał sobie w jakiej jest sytuacji. Rzucił okiem na zakrwawione ostrze swojego miecza. "No trafiłem" - pomyślał zadowolony. Podszedł do drzwi, które prowadziły na korytarz. Przystawił do nich ucho by dowiedzieć się co dzieje się na korytarzu. Kątem oka rozglądał się po pokoju. Czas naglił, a Nessik nie miał planu jak się z tych kłopotów wyplątać.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline