Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2022, 22:14   #37
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
@Dhratlach
ad. 1 - Jesteście na pokładzie 3. Tutaj znajduje się mesa oraz kajuty oficerskie i kilka pomieszczeń technicznych. Jaka to sekcja, to sumie nie wiem. Dowodzenia?
W każdym razie sama góra statku.

W sumie, jak tak teraz pytasz, to mnie olśniło, że to powinien być pokład numer 2.
Na pierwszym mostek, na drugim sala odpraw, mesa i kajuty oficerskie.
Chodzi o wszak o to, żeby odciąć pokład na którym jest obcy i dwa sąsiednie.
Przepraszam za zamieszanie, coś mi się pokiełbasiło.

Ten pokład jest dość prosty i nie zbyt duży. W centralnej części mesa i kilka pomieszczeń technicznych, po bokach kajuty oficerskie, a wszystko połączone korytarzem.

ad.2a Pakled biegnie, czy też raczej truchta za Lievem w odległości dobrych kilku metrów.

ad.2b W sumie czytanie myśli w biegu i to osoby, którą ma się za plecami, to takie dość karkołomne się wydaje. Ale co tam, niech będzie. Taka szybka i bardzo pobieżna ocena.
Malrof jest rozdrażniony i wkurzony, ale nie wiadomo na co lub na kogo. Skłonność do agresji stosunkowo wysoka, ale znowu nie trudno w takim czasie określić w stosunku do kogo.

ad.3 Korytarz przed Danem jest pusty.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline