Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2022, 07:30   #1122
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sindarin Zobacz post
Hej, jest mój post - witamy w Longshadow i na poziomie 9

Niestety ostatnio mam krucho z czasem, więc nie mogłem zbyt dużo opisać… W tym pliku znajdziecie opis całego Longshadow, mapkę i ważniejsze miejsca. Możecie spokojnie założyć, że wasze postacie albo już to wiedzą, albo mogą dopytać mieszkańców, którzy są raczej rozmowni.
Tom, wyprawę Hannskjalda dogadamy jeszcze w szczegółach na HO i opiszesz u siebie w poście.

Tym razem będzie bez deadline’u - idą święta, a jak do końca roku nie będę miał zbyt wiele czasu na pisanie postów, więc od was też nie będę wymagał.

EDIT: Dobra, wracamy powoli do życia Shewa, Melkor, czekam jeszcze na wasze posty z ruszeniem akcji do przodu
A, ale ja współtworzyłem scenkę na docu, która została wrzucona, więc w sumie nie musisz na mnie czekać. Sorry za brak komunikacji.

I Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
 
Lord Melkor jest offline