Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2022, 08:04   #2172
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzień dobry.

Chciałbym ruszyć dalej z kopyta.

Avitto, jak tam? Postać Cai może Was wyrwać z więzienia... tylko ktoś z wiedzą z zakresu okultyzmu musi pomóc bohaterce zerwać magiczne więzy. Niestety tak Was zablokowałem, ale Ptasznik zna jej możliwości, dlatego się zabezpieczył.

Arvelus oczywiście możemy ruszyć z tropieniem (ten gift nazywa się Sense of Prey, nie Pulse of Prey). I jak napisałeś tam w tekście wygląd jest wystarczający do rozpoczęcia tropienia.

Dru myślę, że można kończyć z Nadią i ruszać na kolejne spotkanie. Pytanie czy chcesz do tego wdrożyć postać Arvelusa, czy raczej pozwolić mu ruszyć w pościg.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline