Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2022, 08:23   #504
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Nie wiem, czy to jest kwestia techniczna na forum, czy jednak problem na moim telefonie (bardziej obstawiam to pierwsze). Kiedy piszę post w trybie zaawansowanym, to na koniec kiedy klikam w "Zatwierdź odpowiedź" strona nie ładuje się. Jest początek ladowania i koniec. Nie ma żadnych zmian, dalej pozostaje obraz edycji (kiedy klikam w czasie pisania posta "Podgląd wiadomości" wszystko działa normalnie). Jak kliknę ponownie na "Zatwierdź odpowiedź" to strona już normalnie się ładuje, ale w wątku pokazują się 2 identyczne posty. Miałem już 2 razy taką sytuację z podwójnym postem, więc już nauką doświadczenia, przy kolejnych takich sytuacjach (było już takich kilka) zwyczajnie przechodzę do strony wątku, a tam post już jest wrzucony. Wiem, że sprawy technicznie obecnie ciężkie są dla was do naprawienia, wrzucam w celach informacyjnych, bo dla mnie nie jest to duży problem, łatwy do obejścia.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem