Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 12:18   #22
Junior
 
Junior's Avatar
 
Reputacja: 1 Junior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputację
Jeśli mogę zabrać glos - niezrozumienie niema nic wspólnego z odbieraniem komuś praw do realizacji wlasnych planów i potrzeb. Mira zaznaczyla czego nie rozumie i przedstawila czego Ona chce i oczekuje. Nie negując postawy drugiej osoby. Myślę że wszyscy o tym wiemy i apeluję jedynie o wstrzemięźliwość emocjonalną. Tak aby nie doszukiwać się sporu, bo jak wiadomo w przypadku sporów można je znaleść nawet tam gdzie ich niema.

Jeśli dla Miry niemają znaczenia pewne ustalenia to... ok. Jeśli dla kogo innego są pewne kwestie ważne do ustalenia to... ok. Niezrozumienie drugiej osoby to nie problem. Ja osobiście twierdzę że chcąc odgrywać postać pragnę wiedzieć jakwygląda Szczep. Podczas gry moja wyobrażnia zatacza kręgi w tym kierunku. Logika podpowiada że jeśli w drużynie jedna osoba chce wiedzieć i ustalić więcej to powinniśmy się do tej jednej osoby dostosować. Bo i uszczególowienie nie szkodzi tym którym na owym nie zależy.

Dlatego trzymając się szczątkowej asertywności pozwolę sobie kontynuować dywagacje.

Pozdrawiam serdecznie
 
Junior jest offline