Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 12:46   #6
Szarik
 
Reputacja: 1 Szarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłość
Vox populi vox dei jak mawiali Rzymianie

Z ciężkim sercem rezygnuję z mechaniki, lecimy w samym story telling. Jako, że 99.9% mojego erpegowania to granie/mistrzowanie w realu, będę musiał nauczyć się rozstrzygać walki opowieścią, cha!, człowiek uczy się całe życie

A więc, z wymogów odpada mechanika, nadal jednak chciałbym, żeby bazą do tworzenia postaci była karta postaci z W:GW i na tej karcie zawarte umiejętności miały jakieś odzwierciedlenie w historii postaci, dla tych, którzy systemu nie znają (a widzę że to większość, a szkoda bo system honorny) wystarczy historia postaci i mniej więcej określona klasa (chociaż coś takiego w W:GW nie istnieje), wtedy ja na tej podstawie zrobięsobie na własne potrzeby kartę postaci i odeślę graczowi w ramach informacji. Procedura ta, dla oszczędności mojego czasu tyczy się tylko graczy, których kandydatury zaakceptuję. Reasumując:
- osoby znające system proszę o historię postaci i (pi razy drzwi) wypełnioną kartę
- osoby nie znające systemu proszę jedynie o historię

Reszta "parametrów" sesji nie ulega zmianie. Po dwóch tygodniach napiszę, które osoby widziałbym w sesji i założę odpowiednie tematy.

Historie/karty postaci proszę o wysyłanie na maila (PW ma ograniczenie znaków na co sam wielokrotnie się naciąłem)

Dziękuję za zainteresowanie sesją
 
Szarik jest offline