Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2022, 17:52   #54
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ribaldo Zobacz post
Jeżeli chcesz odliczać czas sekunda po sekundzie dla poszczególnych scen, gdy grupa jest rozdzielona, to obawiam się, że się może mocno zawieść.
Mam bardziej na myśli różnice w stylu 1minuta - 5mint - 10minut

Na luźnym przykładzie. Jeśli mamy w jednym miejscu 2x1min+5min, a w innym 1min+2min+10min to w ostatecznym rozrachunku którą linię czasu bierzemy pod uwagę gdy próbujemy zespolić linię czasu? Tego typu. Pół biedy jeśli są to punkty w których biorą udział jednostki, co innego jak w jednej linii czasu jest nas więcej. Jak pisałem, potrafię przymknąć oko w imię radosnej twórczości, ale daję znać że to może mieć ciekawe i z grubsza nieprzewidziane konsekwencje.

Chodzi po prostu o luźną wycenę ile co zajmuje i integrację czasową, szczególnie gdy warunki niejako wymuszają pewną integrację. Teraz to jeszcze pikuś, ale na przyszłość... tak, wprowadzenie w miarę wysokiej spójności nam utrudni życie z drugiej strony najpewniej... Ja się dostosuję i przyjmę każdą formę, bo czemu nie.

Edit: No i post przeczytany, odpis nieco później. W wolnej chwili. Zabiegan.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 08-01-2022 o 18:13.
Dhratlach jest offline