Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 15:56   #26
Junior
 
Junior's Avatar
 
Reputacja: 1 Junior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputację
Muszę przyznać że rozumiem stanowisko Lorna. Lecz i nie mam nic przeciwko wampirycznym elementą w historii postaci Miry (czy mogę tak odmieniać?).

Jednak znając uniwersum muszę podkreślić że pośród garou jednostki nie rzucające się w pijanym widzie na wampiry, są tak popularne jak marka Augusta na zotach motocyklowych...

Jeśli legenda iż Tiba utrzymuje kontakt z kainitą ma trwać w czasie to musi być bezpieczna. Czyli musi być jakiś powód dla którego wilkolaki wiedząc o tym nie reagują. Mnie trudno sobie coś takiego wyobrazić.

Może być i tak że jest to bardzo świerza plotka. Coś co wyniklo parę dni przed rozpoczęciem sesji. Wtedy jednak wszelkie rozmowy i dzialania odbędą się w samej grze, co może być zlym echem.

W końcu może być i tak bardzo nieliczni o tym wiedzą i dla spokoju ducha chcialbym aby i moja postać o tym nie wiedziala.

Tak jak napisalem na początku: nie mam nic przeciwko tej informacji. Jak dla mnie postać Tiby jak i innych może robić i być kim zechce. Ale chcialbym ten stan zastany powiązać z moją postacią liniami logiki. Czyli znać uzasadnienie czemu tak jest. Stąd pytanie Lorna jest wedlug mnie bardziej niż na miejscu.
 
Junior jest offline