Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 15:57   #27
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Okey, widzę, że zaczyna się robić nieciekawie.

W takim razie anuluję wszystko to, co wcześniej napisałam. Historię Waszej watahy napiszę ja. Może nie będzie ona super rozbudowana ani poetycka, nie będę pisać opowiadania. Tu jest tylko jedno "ale", którego chciałam uniknąć prosząc Was o dopowiedzenie pewnych rzeczy. To co napiszę będziecie musieli zaakceptować i się do tego dostosować. Obiecuję, że nie będę ingerować w historie postaci ani nic zmieniać, będę jedynie dopowiadać brakujące szczegóły tak, aby powiązać Was spójnymi więziami i sprawić, że naprawdę będziecie watahą, o jaką mi chodziło. Na razie wychodzi na to, że każdy stoi na uboczu, w nic się nie angażuje bo jest nowy etc., etc. (To też generalizowanie, oby nikt nie zaczął rzucać we mnie kamieniami za to!). Dajcie mi trochę czasu....
 
Milly jest offline