Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 16:02   #44
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Corenick, mógłbyś napisać, że cośtam widzimy, czy słyszymy, jakieś jęki, coś co pomogłoby odnaleźć źródło pary, jakichś strażników potem czy jeszcze co innego, bo właściwie nie mam co napisać. Oczywiście, mogę rozpisać się jak to mu się dzieciństwo przypomina lub inne pierdy, ale to musiałoby zająć część uwagi Lisza, rozmyślaniem, a tego nie chcę. Pełna koncentracja. Do Draco też odezwać się nie mogę, ponieważ nie chcę wydawać żadnych dźwięków, żeby jakiś ktoś nas nie usłyszał.
Także, MG, prosiłbym o jakieś wskazówki, bo mogę sobie wymyślić jakiś straszny budynek, ale to wkraczałoby na pole MG, którym nie jestem
 
Alaron Elessedil jest offline