Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2022, 19:09   #208
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Skoro gramy małolatami to pasowało by naskarżyć na wroga


Ale można też ignorować Zwłaszcza, że elf to pozer. No i kto w 21 wieku wierzy w elfy :P
A co jeśli problem polega na tym, że elfy wierzą w ludzi?! I w inne wymiary tym bardziej

Z jednej strony mnie zaskakuje, że ktoś dał radę nagrać Blue Cobbalta pijącego wino skoro wszyscy w parku spali. Z drugiej strony ilu ludzi dla filmu z wieloma like'ami robi coś tak głupiego jak włażenie w (bardzo oczywiście) niebezpieczne miejsce?

Ciekawe czy to jak Mephisto/Dean śpiewa też wylądowało do sieci? W sumie i tak myślałam czy skoro M'olibden reklamuje Energetyki, to co Dean by mógł robić dla zarobku? Prowadzenie przez Mephisto kanału na Youtubie z coverami muzycznymi mogłoby być niezłym pomysłem.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest teraz online