Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 18:01   #29
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Kainita został usunięty z historii po konsultacji z MG. Doszłysmy do wniosku, że faktycznie przy takich garou w watasze lepiej żeby ta informacja nie była szeroko znana.
Niemniej sam ten pomysł, aby wrzucić wampira do mojej historii był sugestią Milly w rekrutacji jeszcze, więc nie traktujcie tego jako objaw mojego uwielbienia dla kwiopijców. Motyw zgrywa się po prostu ze światopoglądem Tiby, więc go dodałam. Może się go wykorzysta, a może nie...

Co do miejsca mojej postaci w watasze, to sprawa bardziej się rozjaśni, gdy Milly przedstawi nam historię watahy (dzięki Ci dobra kobito). Generalnie jednak chodzi tu też o to, żeby Wasi bohaterowie, mimo pozytywnych odczuć co do mojej postaci, "cierpieli" na ciągły brak wiedzy na jej temat. Jeśli ktoś zagadnie Tibę, to ani się nie będzie niecierpliwić, ani nie bedzie złośliwa - wrecz przeciwnie. Niemniej ona sama rozmów raczej nie zaczyna i unika mówienia o sobie.

Uzupełniłam historię trochę, ale raczej ogólnikowo. Wychodze z założenia, że jeśli chcecie lepiej poznać Tibę, to proponuję, aby rozegrać to już na sesji w postaci interakcji między naszymi bohaterami.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 06-09-2007 o 23:54.
Mira jest offline