Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2022, 19:38   #57
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Wybaczcie opóźnienie, ale weekend spędziłem w leśnej głuszy i choć ku mojemu zaskoczeniu zasięg był i to miejscami nawet całkiem znośny, to nie bardzo miałem ochotę spędzać czas przed ekranem.

Post już wisi i jak widać tylko Muagor podążył tajnym tropem, co okazało się opłacalne.

Teraz mamy już trzy grupy i co ja teraz pocznę z tymi dylatacjami czasowymi za którymi tak bardzo nie przepada Dhratlach. Trzeba będzie to jakoś zgrabnie pozszywać.

Jak? To już będzie zależeć od waszych działań.

Grupa, która jest z porucznikiem Th'riakririm, choć jesteście niejako pod jego rozkazami, to śmiało możecie działać wedle własnych pomysłów. Nie oglądajcie się na to, że obok was stoi oficer pełniący obowiązki szefa ochrony. Własna inicjatyw, zawsze jest mile widziana w Gwiezdnej Flocie, a zwłaszcza w takiej sesji jak nasza.
To tak tylko w kwestii wyjaśnienia, żeby nie było że czekacie na rozkazy od NPC-a. Macie pełną swobodę. Andorianin w tym momencie ogranicza się tylko do czekania na zespół medyczny i obserwacji.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline