Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2022, 13:47   #220
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Albo FaceBoog Ale nie chcę wprowadzać wątków humorystycznych na sesję Choć kusi
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
A czemu nie ? Ja mam wrażenie że Blue to jeden wielki wątek humorystyczny a naga kapłanka też była śmiechowa
1. A co złego w komediowych wątkach?
"A więc co jest najgorsze? Że życie bywa takie zabawne. Czasem tak zabawne, że człowiek boki zrywa ze śmiechu, choć wszystko wokół niego rozpada się w pył." Stephen King

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post

Pomyśl jak się głupio zachowują ludzie przy faktycznych tragediach ryzykują życie żeby zrobić film czy fotkę mimo zagrożenia życia bo pragną viralności wyświetleń i kliknięć

Może taka mądralińska osoba właśnie usłyszała tak jak my o zamieszaniu i ruszyła do parku żeby donieść ? Może to nawet Heros np. Screen Time z niesławnych Screen Time z nowej wersji New New Worriers której Marvel po backlashu nie wydał ? Technopata z mocą social mediów po jego stronie który zamiast ratować cywilów woli donosić o tym co się stało
2. Można by z takiego zrobić faktycznie NPC- kolesia co to może chciał być Superherosem, ale nikt mu nie pozwolił z tak najlepszym razie śmieszną mocą, w gorszym dobrą dla Villaina lub szpiega. Zrozpaczony postanowił ukazać fałszywość herosów lub przynajmniej zatruć im życie na social mediach. albo tam skoro ma taką moc to czemu nie zostać najpotężniejszym internetowym Trollem lub Haterem.

Tak czy tak nasza drużyna mogłaby zyskać swojego prywatnego Wrzodu/ inkantację Jamesa Jones'a. Zwłaszcza, że niesławna grupa jak nasza mogłaby być dla takiego FACETROLLA łakomym kąskiem.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline