Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2022, 09:08   #2179
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzień dobry moi dordzy pogromcy zła. Pojawiło się nieco scen.

1) Spotkanie Anna, Gerge, Wolrad, Franka - krótki dialog, zapoznanie i co tam chcecie. Czas od 10 minut do 2 godzin. Pewnie na gdocu do rozegrania.

2) Franka z Rochem, pozwoliłem sobie nie opisywać jak Franka ubrała się na spotkanie. Tu też może być dialog w gdocu, albo prywatna wiadomość z pytaniami i prywatna wiadomość z odpowiedziami, a potem dru wrzuci fabularyzowaną wersję na forum.

3) Tropienie Eberharda - Wolrad i Walter. Początki prawdziwej męskiej przyjaźni - jak wyżej, albo odegramy w gdocu (wolniejsza opcja) albo wypunktowane cele i ewentualna wymiana informacji do fabularyzowania przez Arvelusa.

4) Wielka ucieczka - Nawia, Bogumysł i Dalegor. Jako gracze pewnie się domyślacie, że Dalegor wdepnął w sieć ze srebra. Srebro mocno kaleczy wilkołaki i blokuje ich zdolność leczenia ran. Tutaj chciałbym jednak na gdocu to poprowadzić, bo jest kilka zmiennych o których nie wiecie i nie chcę wybiec za daleko za aktualną scenę.

Poza tym: Avitto lecisz z nami? Nie wiem jak powinienem traktować postać Bogumysła. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu, to 1 wytrzymałości Bogumysła jest świetną bramką do choroby/utraty przytomności/czasowego wyłączenia postaci. Przy czym chciałbym wiedzieć o tym wcześniej, bo w tej kolejce założyłem, że jego okult będzie kluczowy i się rozjechałem z oczekiwaniami.

Nie chcę, żebyś czuł presje, bo gramy dla przyjemności. Daj mi znać co i jak, a ja sobie to rozwiążę. Jeżeli nic nie wiem, to nie mam jak próbować rozwiązać sytuacji.

No, to teraz ostatnie: żeby trzymać tempo: czas na wrzucenie postów na forum do 25 stycznia (wtorek) do północy. W środę będzie mój odpis i mam nadzieję się trzymać takich terminów, żeby to miało sens. Jak to mawia minister zdrowia: Jesteśmy już na ostatniej prostej.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline