Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 19:30   #28
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Grant schował nóż. I szeroko sie uśmiechnął. Idioci, takich jak oni trzeba by z dziesięciu na jednego z Delty.

-Szkoli mnie ponad rok. Wypruwałem sobie flaki biegając codziennie po 20 km. Ćwiczyliśmy tak długo aż rzygaliśmy ze zmęczenia. Instruktor walki wręcz przez cztery godzinny dziennie okładał nas pałką i pięściami do tego co jakiś czas zakładając nam dźwignie i waląc nami o ziemię. Do tego siłownia i ścieżka zdrowia. To najlepsza odpowiedź na twoje pytanie.

Grant nie miał zamiaru czarować młodziakowi. Służba w elitarnej jednostce to nie romantyczna przygoda a cholernie ciężka harówa. On sam przekonał sie o tym w mniej przyjemny sposób.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline