Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2022, 16:24   #1043
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar wzruszył ramionami - Rozrywacz lubi wieprzowinę, czekoladę, walkę i taniec dwie ostatnie pasje dzielimy a co do dwóch pierwszych mogę się dostosować - Odpowiedział na pytanie.

- Ehh, nie mam ochoty Pana puszczać zrobiłem dużo złych rzeczy z dobrych powodów ale mimo to wszyscy którzy powinni to zrozumieć są na mnie źli tylko Pan rozumie choć ma Pan największe powody żeby być na mnie wściekły- Dodał smutnym głosem uścisną policjanta jeszcze raz i puścił.

Wyciągnął z kieszeni kawałek papieru i ołówek na którym zapisał numer do adwokatki i podał go Daichiemu - Nie wiem czy zajmuje się rozwodami ale warto spróbować to prawdziwa bomba proszę iść zająć się swoimi sprawami skoro Mgliste Lustro przeżyłem to i tu sobie poradzę- Powiedział z uśmiechem ale wyglądał jakby za chwile miał się rozpaść.
 
Brilchan jest offline