Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 20:34   #14
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Przepraszam za moją nieobecność ale zepsuł mi się komputer i nie miałem możliwości skorzystania z internetu. Nie wiem jak reszta ale ja, o ile to będzie możliwe, mam zamiar dalej uczestniczyć w sesji. Zapowiadało się ciekawie i podejrzewam, że może tak być ale nie bez zaangażowania graczy. Kerusa nie ma już od miesiąca więc pewnie już nie będzie grał.

Jeżeli będzie to fabularnie możliwe to proponuję jak najszybciej założyć dodatkową rekrutację. Po odejściu Kokesza i prawdopodobnym odejściu Kerusa przydałby się gracz czy dwóch

Chłopaki, trochę zaangażowania! Jakiś dłuższy post na dzień czy dwa to chyba nie problem, prawda?
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline