Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2022, 10:56   #33
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Ze względu na pobyt w kompletnie nieznanej społeczności oraz fakt, że w Caligine stracił praktycznie cały swój dobytek, Hector będzie wszędzie zabierał swoją broń i plecak. Blairsville sprawia pozory przyjaznej mieściny, ale wszędzie mogą się trafić lepkie łapki!

Myślę, że dla celów popchnięcia fabuły moglibyśmy spróbować zamknąć wizytę u Leśnego, prezentację kwatery oraz nocny spoczynek w jednej fabularce, bo ja jako gracz nie mogę się już doczekać przeniesienia akcji do elektrowni (taki obiekt, taka infrastruktura; tam muszą po prostu być jakieś dotąd niezebrane gamble!), ale jeśli Lechu chciałby wejść w głębszą interakcję z Leśnym, to oczywiście chętnie poczytam.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline