Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2022, 14:53   #98
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, w wątku sesji pojawił się nowy wpis podsumowujący konwersację z Rolfem. Wygląda na to, że z tego gościa w obecnej chwili nie wyciągniecie nic przydatnego więcej. Możecie go zabrać od razu ze sobą na pokład AV-ki albo kazać go odwieźć do aresztu chłopakom z prewencji.

Dostaliście też wezwanie na spotkanie z szefem wydziału, więc na 100% de Soto będzie chciał pełnego raportu sytuacyjnego na temat postępów w śledztwie. Jeśli po przylocie do Komendy zamierzacie pójść od razu na dywanik, spoko - w przeciwnym razie dajcie znać, co jeszcze chcielibyście wcześniej załatwić.

Ostatnia kwestia - minęły już ponad dwa miesiące od ostatniej aktywności Pinna jako gracza, w związku z czym zdecydowałem o wycofaniu go z dalszej zabawy. Stones pozostanie na czas dalszej rozgrywki NPC-em pod moją kontrolą, ewentualnie de Soto oddeleguje go do innego zadania, jeśli zrobicie na nim wyjątkowe wrażenie podczas rychłego spotkania. Wiedząc, że w drużynie pozostaje dwóch graczy, chciałbym zapytać na nowo o sugerowaną częstotliwość odpisów (również po to, aby podnieść presję na siebie samego jako MG, bo ostatnio coraz częściej przytrafiają mi się ubolewania godne lagi). Mogę liczyć na Wasze odpisy w tempie co najmniej jednego razu na tydzień?

Inne pytania / deklaracje / wnioski?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem