Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2022, 05:32   #1048
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Furia Migmara Dorjee

Migmar zmarszczył brwi słysząc pogróżki Satomi - Bogacze, szlachcice wszyscy jesteście tacy sami... Aż na usta ciśnieni się dziecięca rymowanka "Nie strasz nie strasz bo się zesrasz". Może tak trochę wdzięczności ? Rozwaliłem sobie życie a dzięki temu mam potwierdzenie że Korra żyje! Jestem wstanie wiele znieść wielce szlachetna Panno Asami Sato ale jedno czego nie zniosę jest niedocenienie! Nie zamierzałem zabić Ambasadora jeżeli Aiko nie rozpuściłaby się odegrałbym skurcz i upuszczenie! Chciałem bydlaka przestraszyć i tyle a jego własne Bliźniaki skazały go na ofiarę - Rozłożył ręce robiąc wściekłe wymachy.

- Nie zabije waszej Partnerki... Jeżeli chcecie kierować do kogoś groźby to pogadajcie sobie z Mistrzynią która boi się manipulować sytuacji albo do Meelo który nauczył nas tego sposobu myślenia ! Skoro już rzucamy groźbami, to ostrzegę was że nie lubię braku szacunku dla moich wysiłków możecie spytacie się VaatuAvatara
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-01-2022 o 05:38.
Brilchan jest offline