Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2022, 16:45   #1050
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Kocham swoje tkanie wiatru, kulturę, muzykę i historie Nomadów Powietrza.
Awatar Korra zrobiła to czego pragną Awatar Aang i przywróciła światu lud powietrza Aang zakończył wojnę którą wybuchła z powodu błędów Awatara Roku... Za dużo zawdzięczam Korrze aby zrobić jej krzywdę powiedziałem to co powiedziałem żeby pokazać wam jak straszna może być ostrożność
- Powiedział cieplejszym tonem.

- Skoro już sobie pogroziliśmy, to może czas na marchewkę ? Przysięgam na Wichry Przodków że dołożę wszelkich starań aby sprowadzić Awatar Korrę całą i zdrową w twoje ramiona nie zabije jej nawet jeżeli sam miałbym zginąć - Rzekł poważnym tonem - Jeżeli mi się uda chciałbym żebyś Pani Asami przekupiła Króla Portu aby dał mi pardon słyszałem że jest przekupny... Nie wiem czy Komisarz policji zgodzi się retroaktywnie uznać moje działanie za pracę pod przykrywką, mam jeszcze jedną kartę w rękawie haka na bogatą przestępczynie ale pewnie prędzej mnie zabije niż wyda tyle pieniędzy więc wolę mieć zabezpieczenie - Wyjaśnił.
 
Brilchan jest offline