Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 21:12   #30
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Hmm wiesz jak przystało na dupka z elity szukałem zwady z kilkoma dzielnymi bojownikami z waszych szeregów którzy wykazują sie wielka odwagą gdy mają przewagę co najmniej czterech na jednego. A tak w ogóle to Twój facet chyba mnie nie lubi za bardzo. Ale nie martw się najadł się tylko strachu. Za to jego kumple z jego winy skończyli gorzej. Przykro mi ale wytresowali mnie tak że pewne rzeczy mam na poziomie odruchów.

Ostatnie słowa wypowiedział bez cienia ironii i jakby lekkim żalem. Po czym wyjął papierosy, poczęstował dziewczynę po czym sam zapalił. Zadowolenie i adrenalina z walki zniknęły. Został niesmak. Żeby musieć tłuc sojuszników. Grant nie był z siebie specjalnie dumny, nie lubił walczyć ze swoimi.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline