Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2022, 21:13   #723
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja bym może rozwinął na razie siłe woli o 5 i ogładę o 5.
- Ok, test na SW we wpłynięcie w kipiel był to ok, i testy przekonywania na OGŁ też były to też ok


Joachim

SW 55>60 i 400-100=300 PD
OGŁ 40>45 i 300-100=200 PD

Cytat:
ughhh mail mi nie przyszedł że post przyszedł, ogolnie ten tydzień to dzień releasy nowych fuczerow i tragedia mysle że post może i do piatku napisze ale nie będa to długie dialogi. :-/

Bo nadal nie przyszedł człowiek decyzyjny i go zastepuje tylko nie mam sily decyzyjnej FUN!!!

- No te powiadomienia to nie tak rzadko szwankują. Też mi się zdarza, że nie przychodzą albo przychodzą mocno spóźnione. W każdym razie dzięki za pamięć i info. No i trzymam kciuki aby jakoś się tam wyprostowało w realu i abyś mogła do nas wrócić na pełny etat
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline