Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2022, 20:38   #728
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
ok Wrzucone deklarki na kolejne dzień i plany na wieczór.


Wieczór:
- Negocjacje z ojcem Kamili. - Taktyka na słodką wdzięczna za wysłuchanie szlachcianeczkę która wie jak duża przysługę wyświadczyłby jej ojciec. Nie flirtuje z nim otwarcie, raczej niech perfumy robią swoje dyskretnie.
- Zagadanie się ze szlachciankami a pro po obrazów i innych takich do takiej pory by nie można było wrócić do Tawerny bo niebezpiecznie. - I po raz kolejny niech perfumy afrodyzjakowe robią swoje.


Drugi dzień:
- Spotkanie się z Silkę i kupienie figurki - ponieważ życie mnie dopadło to właściwie nie daliśmy listy kto był w tych łaźniach, ale ja przyjęłam ze wszyscy wymienieni przez mnie oprócz Nije.


- Spotkanie z Burgund w sprawie tych szantażowanych. - z uwagi że mamy akcje z odbiciem wieszczki to myślę ze ta sprawa tez mogłaby mieć już jakiś rozwój.
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline