Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2022, 11:11   #957
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
„Gdzie jest w końcu ten HellLight!? Ile jeszcze mam czekać!? Kto jest odpowiedzialny za ten bałagan!? Kto w ogóle ogarnia ten świat, taki tu bałagan!? Czy ktoś w ogóle nad tym panujesz!? Czy leci z nami pilot!? Jak to możliwe, jak jak jak, porządny kleryk, uczciwy elf i wilk, nie może nawet załatwić jednej łatwej sprawy!? Ile może trwać odzyskiwanie jednego sejmitaru!? Kto dopuścił do tego że tyle to trwa!? Świat schodzi na psy, psy psy!!! Mi się należy! Jak nie mi to komu!? To jest skandal, skandal skandal!!! Chaos!!! Nikt nad niczym nie panuje!!! Ktoś musi zrobić z tym porządek w końcu!!! Pewnie dlatego taki bajzel, nikt dotąd nie potrafił tego ogarnąć!!! Jak tylko odzyskam HellLight, wrzecie coś z tym zrobię!!! Jak nie ja to kto!? Ktoś przecież musi! Widocznie nikt inny nie potrafił, żenada, żenada, żenada!!! Ktoś musi to zakończyć! HellLight należy do mnie! Nikt inny nic z tym nie zrobi!!! Leniwe kanalie bez kompetencji!!! Oddawać mój HellLight!!!”
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline