Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2022, 13:29   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja również rozumiem i przyjmuje bana na nekromancje i kapłanów złych bóstw Psionikkiedyś już o tym pisaliśmy ja nie lubię zwykłych postaci lubię przerysowane postaci w stylu larger then live operetek 19 wiecznych. Nie potrafię sobie wyobrazić postaci 9 poziomu które byłby zwykłe.

Sind
Mam dwa pomysły jeszcze jak nie będą pasowały to się też nie obrażę 1. Pamiętasz tego szlachcica Majora z sesji Eonów? Mógłbym mu dodać 5 poziomów kapłana Abadora do 4 barda bo po powrocie do życia i przemyśleniu swojego życia odnalazł wiarę a chciałby pomóc po prostu z powołania bo usłyszał że mają kłopoty.

No dobra coś normalniejszego hmm może 2o letni kapłan Pharasmy który stracił rodzinę jako 12 latek podczas najazdu Hobgoblinów został wychowany przez kapłana który uratował mu życie i sam wstąpił w szeregi kleru. Został charyzmatycznym mówcą niosącym inspiracje oraz pocieszenie wielu swymi słowami.

Mechanicznie to byłby archetyp kapłana Evangelista (nie klasa prestiżowa tylko archetyp ) https://www.d20pfsrd.com/classes/cor...es/evangelist/

Dawałby ekipie spory bonus mowami do tego skupiałby się na leczeniu gdyby usłyszał o żelaznych kłach na pewno ruszyłby pomóc ludności.
 
Brilchan jest offline