Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2022, 09:18   #1133
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Z przyczyn czysto osobistych i życiowych na tyle absorbujących i intensywnych, które potrwają przynajmniej do połowy jak nie do końca marca jestem zmuszony zawiesić mój udział w obecnych sesjach. Długo starałem się połączyć życie z zabawą, bo przecież o to tutaj chodzi lub raczej powinno chodzić. Jednak gdy od dłuższego już czasu to forum niestety nie daje już zabawy i odskoczni od codzienności, a zamiast pomagać i dawać odpoczynek jedynie zaczyna coraz bardziej przeszkadzać. W końcu ileż można udawać, że jest fajnie skoro nie jest.

“The Evil Within” - Przepraszam Buka ale startowanie do rekrutacji, w której od początku było się obiektem “dla tych, którzy nie dostali się ostatnio” okazało się jednak niewypałem.

“Szepty pośród drzew” - Przepraszam, że zawodzę. Sesja naprawdę świetna. Porządny MG i współgracze. Postać Seelah mimo, że tak zwany gotowiec, ale bardzo przyjemnie mi się grało.

“Inwazja Żelaznych Kłów Rozdział III” - Jedyna sesja, z której nie chciałbym rezygnować, gdyż przyjęto mnie do niej w środku jej trwania i otrzymałem wiele wsparcia i pomocy od jej graczy i MG. Zobaczę co z tego jeszcze wyjdzie choć sesja sama się boryka chociażby z odejściem TomaBurgle. Postaram się jednak nie zawieść i przy skupieniu się na jednej sesji powinno się udać grać pomimo natłoku spraw codziennych.

“Kuźnia Gniewu” - Przepraszam MG bo robi naprawdę kawał dobrej roboty. Jednak jest to sesja, która przelała falę goryczy między zabawą, a psuciem zabawy innym udając, że nic się nie dzieje. Przepraszam, ale nigdy więcej nie zagram w sesji, w której będzie nietykalny i nieusuwalny Kerm i Umbree, a takich sesji jest niestety coraz więcej. Ta sesja to de facto jest sesja waszej dwójki. Wasze dialogi po kilka w jednej kolejce. Naprawdę nie wiem po co tam inni gracze. Reszta się nie liczy i tylko się czepia.

Przepraszam nie jest to tym razem chwilowy foch, bo i tak jestem tu największym marudą. Ja po prostu najwięcej widzę i nie pomaga udawanie, że nic się nie dzieje i odwracanie wzroku.
Mimo wszystko mam za duży sentyment do tego forum i mojej wieloletniej aktywności na nim więc chwilowo nie podejmuję jeszcze tak drastycznej decyzji jak TomBurgle.
Jednak na czas dłużej nieokreślony zawieszam moje korzystanie z Lastinn.
Przykro mi po tylu latach robić taki krok choć wiem, niewielu prawdopodobnie się tym przejmie lub chociażby zwróci na to uwagę.

Wszystkim pozostałym, życzę miłej zabawy, dużo punktów doświadczenia i wielu bogatych łupów.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Sindarin : 04-02-2022 o 11:12. Powód: Opiekun Działu: Usunąłem obraźliwe określenie
Draugdin jest offline