Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2022, 17:37   #3357
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Piękne.
Zły Jaśmin: Jak to mówią są na świecie trzy piękne widoki: Pędzący rumak, statek pod pełnymi żaglami i naga kobieta w łóżku.
Dobry Jaśmin:W tańcu, Jaśminku. W tańcu.
Zły Jaśmin: Niech będzie, że naga w tańcu.

A tak poważniej, to piękna ballada. Salwa honorowa ze wszystkch dział dla Rogera Whittakera.

Ode mnie:
Zdaję sobie sprawę, że ten facet ma wśród niektórych ludzi kulturalnych i inteligentnych kiepską reputację, ale poniższy kawałek jest prawdziwy do bólu.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=iVrZizgGkQE[/media]

Edyta: Ok, słucham i dochodzę do wniosku, że facet lekko przegina z nienawiścią i znieczulicą wszędzie wokół, ale jak to mówią -"Złodziej w każdym widzi złodzieja". Taki ten Karramba jest, ale stawanie z diabłem twarzą w twarz robi takie rzeczy z ludźmi, nawet jeśli, jak on, miało się kochającą matkę.
 
__________________
Myśląc nigdy nie doszedłem do żadnych wniosków.
Ale to nie powód by nie myśleć.
Zdrajca, obciąć mu jajca! Tchórz, wsadzić mu nóż! Kiep, pałą przez łeb!
Hejt? Kijem przez grzbiet.

Ostatnio edytowane przez Jaśmin : 07-02-2022 o 17:48.
JaÅ›min jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem