Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2022, 14:49   #154
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wczoraj miałem kiepski dzień przez kontakt z antyczną lekarką analfabetką cyfrową która nie rozumiała istnienia cyfrowego skierowania ale czuła się upoważniona do "dobrotliwych rad" i gombrowiczowskiego Upupiania mnie i dyktowania mi że nie powinienem sam mieszkać bo poruszam się na wózku inwalidzkim w ramach odreagowania poszedłem do kina i wróciłem koło 2 w nocy :P

Adam to trochę takie moje power fantasy i odreagowanie tego typu sytuacji postaram się sklecić niedługo post mam już pomysł tego jak chce żeby to wyglądało potrzebuje tylko zebrać siły.

EDIT: Dobra kochani dałem posta, potem postaram się dać jakieś hiperlinki z muzyką. Cytat z doktora Zająca prawdziwy jest to naprawdę cudowny człowiek i specjalista od rynku książki dziecięcej z którym miałem przyjemność mieć wykłady.

MG jeżeli gdzieś przegiąłem z NPCowaniem BNów proszę daj mi znać jestem bardzo otwarty na edytowanie albo kasowanie nie mam o nic żalu.

Nie wiem też ile jest czasu do skoku ani ile dadzą mu czasu Błażej z Patrycją, nie pamiętam deklarowałem że Adam im dał swój nr komórki ? Jakby co to mogą go popędzić albo wręcz przeciwnie zostawić bo Adam by się nie zorientował :P

Mistrzu czy pozwolisz mi rzucić na Information gathering Socjalne +8 ? Zrozumiem jeżeli nie bo dałeś mi za Free rozkręcić imprezę bez rzutu więc się nie pogniewam jeżeli odmówisz.
 
Brilchan jest offline