Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2022, 16:57   #155
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Wczoraj miałem kiepski dzień przez kontakt z antyczną lekarką analfabetką cyfrową która nie rozumiała istnienia cyfrowego skierowania ale czuła się upoważniona do "dobrotliwych rad" i gombrowiczowskiego Upupiania mnie i dyktowania mi że nie powinienem sam mieszkać bo poruszam się na wózku inwalidzkim w ramach odreagowania poszedłem do kina i wróciłem koło 2 w nocy :P

Adam to trochę takie moje power fantasy i odreagowanie tego typu sytuacji postaram się sklecić niedługo post mam już pomysł tego jak chce żeby to wyglądało potrzebuje tylko zebrać siły.
Dobrze że to napisałeś, bo mogłabym niechcący napisać coś niewłaściwego. W rpg piękne jest to że to jest gra dla wszystkich.

Zaś jeśli chodzi o Błażeja to chce się zawinąć zanim w świat walnie meteoryt i to jest jego priorytet. Ludzie to są dodatki do tego założenia. Poza tym… zaraz będzie ciemno.;D
 
Rot jest offline