Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2022, 18:34   #156
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Thumbs up

Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
Dobrze że to napisałeś, bo mogłabym niechcący napisać coś niewłaściwego. W rpg piękne jest to że to jest gra dla wszystkich.

Zaś jeśli chodzi o Błażeja to chce się zawinąć zanim w świat walnie meteoryt i to jest jego priorytet. Ludzie to są dodatki do tego założenia. Poza tym… zaraz będzie ciemno.;D
Czasem lubię zagrać moje postacią wrednej kalek manipulantów poprzez które odgrywam swoje power fantasy i mszczę się na podobnej zasadzie co postaci mojej koleżanki która pracowała w obsłudze klienta mówią klientom co myślą i ich miażdżą retorycznie :P taki wentyl bezpieczeństwa dla "mhrocznych" impulsów których nie wypada realizować w społeczeństwie aby nie być hmm ... Niemiłą osobą że tak to ujmę kulturalnie i zgodnie z wytycznymi regulaminu forum

Jakbym z czymś, przegiął to proszę mi zwracać uwagę nie mam problemu z edytowaniem postów czy zmianą stylu gry chce żeby to była przyjemna zabawa dla nas wszystkich wiem że to nie moje prywatne poletko i chce z wami współtworzyć wiem że sesja ma swoje prawa a to co się w jej ramach nie mieści mogę sobie wrzucać do opowiadań

Przedwczoraj byłem na warsztatach z Tindera i dostałem sporo fajnych ulotek między innymi o mieszaniu ze sobą różnych używek chciałem trochę wykorzystać przy pisaniu posta żeby wzbogacić sam jestem od jakiegoś czasu abstynentem bo leki które biorę się mieszają źle z alkoholem.
 
Brilchan jest offline