Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2022, 21:53   #15
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Powiem tak, ja "The Expanse" nie widziałem, więc mam delikanie to gdzieś i nie inspiruje się żadną postacią, bo mam własne pomysły. Wygra karta, ja tylko oczekuję dobrze zarysowanego świata bym wiedział co z czym jeść, a inspiracje nic dla mnie nie znaczą, bo z doświadczenia wiem, że rzeczywista sesja w formie inspiracji czymś tak daleko odbiega od tego czym się inspiruje, że cóż...

Daj mi Aro spójny świat i smaczki, lubie wiedzieć na czym stoję. Poczekam na rekru jeśli to opcja wygra, ale uzbrój się w cierpliwość, bo na bank będę miał pytania.

Cieszaj, zaprawdę cieszaj po stokrotność, albowiem postać będzie pod Twój klimat i sesję, a nie moje błędne wyobrażenie o inspiracji która na szczęście jest mi obca i której jak znam życie nie będzie zbytnio wiele

P.S. Kartę oczywiście, planuję zrobić samodzielnie. Nie ufam nikomu z cyferkami, a Traveller mi znany i lubiany, więc pójdzie gładko jak dorwę podra.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 14-02-2022 o 21:58.
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem