Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2022, 18:32   #17
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Muszę znać Twój system home rules, czy wystarczy zrobić kartę na bazie podręcznika i pomożesz w jej dostosowaniu? I czy są jeszcze miejsca?
Cytat:
Pomysł na sesję fajny, zastanowię się nad podesłaniem czegoś, jeśli wena dopisze

I również podpinam się pod pytanie Bielonka:
- Dzięki za miłe słowa A co do KP to tak, można po prostu na tapetę jakąś profesję z podręcznika i ją przepisać. Poza Rangą to reszta statów jest taka sama jak w oryginale. Gdyby ktoś miał pytania czy wątpliwości albo miał jakiś półprodukt (nie do kończoną KP) to możecie pytać albo podsyłać czy tu czy na pw. Postaram się pomóc co dam radę

- No i póki co jest rekruta więc jest czas i miejsce na przysyłanie KP



Cytat:
Zgłosiłem Goli Kamienną Tarczę. Zawsze miałem słabość do krasnoludów.
- Oki, czyli jeden z gotowców. Szpoko, to mecha tam jest skompletowana w excel i doc. Jakbyś chciał coś edytować to edytuj. No i zostaje fabułę dorobić. Z tymże akurat Goli to jeden z trio więc wypadałoby to uwzględnić. A jbc to Connor zgłaszał chęć grania Davandrel a ona też jest z tego trio.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline