Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2022, 20:29   #4
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Zacnie, pisałbym się. Poprzednią postacią.

Tu wątpliwość na forum szerokim, bo może koledzy z poprzedniej sesji też zechcą - my mamy handicap wobec nowych? Bo ja Ci Bielonie wtedy przesłałem postać startową (miała już jakieś XP'ki, ale napisałem co ująć w mailu, żeby był total świeżak) i chyba wtedy miały to być też bazowe postacie. Czy zatem nasze postacie dostają to 1700 XP + te XP'ki, które dostaliśmy za poprzednią sesję czy jak to tam?

Wątpliwości, co do losów samej postaci bym wyjaśniał już pewnie innymi kanałami.

Swoja drogą - a propos tych kanałów - jak się z Wami kontaktować, gdzie te postacie słać (Twojego maila Bielonie mam, Aro chyba nie)? PW tutaj to dla mnie już trochę martwa ścieżka, bo mam tam 99% zapełnienia i za każdym razem muszę coś usuwać z dawnych dziejów, a chciałem sobie stare postacie czy wiadomości zostawić pamiątkowo.
 
Panicz jest offline