Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2022, 11:07   #13
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Connor Zobacz post
To już marne szanse widzę w konkurencji ze starymi wyjadaczami, ale zgłoszenie poszło.
Nie patrzę na to, kto jaki ma staż na forum. Najważniejsza jest dobra KP i sam bohater

Cytat:
Napisał Bellatrix Zobacz post
Poproszę o rzuty

Przy okazji zapytam - moja postać będzie wyznawała Ragathiela. Mam nadzieję, że to nie problem jeśli chodzi o Sandpoint? Wiąże się to też z subklasą, bo będę chciała iść w Oath of Vengeance, a Ragathiel znany jest właśnie jako Generał Zemsty
Rzuty wysłałam.

Ragathiel jest w porządku, ale w 5 edycji D&D (w przeciwieństwie do PFa) paladyn nie musi (ale może, jeśli chce) czcić żadnego konkretnego bóstwa. Jego zdolności zapewnia mu Przysięga, którą składa na 3. poziomie. No ale jeśli Ragathiel pasuje Ci pod postać, to nie mam z tym problemu
 
Umbree jest offline