Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2022, 15:36   #20
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Umbree Zobacz post
Brilchan, no dobra, to napisz KP a jak coś będzie mi zgrzytało, to się dogadamy
Bez problemu się można ze mną dogadać tamten wpis był chaotyczny bo pisałem na szybko przed wyjściem do lekarza. Czemu Sandpoint a nie jakieś bogatsze miasto ? Nie mogę teraz znaleźć tej wersji Deck of many things ale było coś takiego że dżin twojej preferowanej płci pojawia się przed tobą i oświadcza się masz tydzień na przygotowanie hucznego wesela i kupienie obrączek ślubnych za jakieś bajońskie sumy.

Rodryg wychował się w Sandpoint i tam się zapożyczył na ślub może wciąż spłaca długi ? A może ma jakiś groźnych komorników na głowie jeżeli pasuje ci taka zahaczka ?

Stąd otworzyli tą ptaszarnie w Sandpoint

Dobra zrobię fabularną część KP i podeślę ale raczej nie dziś bo padam po powrocie od lekarza.
 
Brilchan jest teraz online