Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2022, 09:36   #167
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Spoko nie ma za co przepraszać wiadomo życie sam ostatnio mam urwanie głowy bo się wziąłem za reperowanie zdrowia. Dopiero czytając sesje drugi raz zorientowałem się że to drugie przejście na jedynkę to ten schowek na miotły przez który nasi_sze BG przybyli

Samochodu raczej przezeń nie przepchniemy
No nie, ale on nam tez nie po to miał być. Chcemy się nim przebić przez zapore na moście, która prowadzi do tego przejścia co nas Nowak prowadził.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Korzystając z tego że dziś jest deadline dorzuciłem krótką deklaracje bo przeczytałem sesje i zorientowałem się że nigdzie nie zadeklarowałem w sesji że Adam podaje reszcie swój numer telefonu.

Mylnie myślałem że jesteśmy w świecie gdzie leci w stronę ziemi meteoryt co się nazwa Damokles a w tej wersji co była Patrycja już uderzył ale jak przeczytałem jeszcze raz to W grozie zagrożeniem jest czarna dziura która pochłonie ziemie
Welp, ja z kolei zapomniałam, że telefony działają... ale ta czarna dziura też mi gdzieś znów umknęła. Ale w sumie to bardzo pasujące do sytuacji postaci. No bo czemu będąc raptem kilka godzin zapoznani z tematem będą wszystko pamiętać?

PS: A już poza sesyjnie, uważajcie na siebie kochani. Może RCB wysyła wiadomości ale i tak trzymajcie się bezpiecznie. U mnie to co chwila słysze syreny. :/
 
Asderuki jest offline