Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2022, 20:38   #960
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
- Co cię sprowadziło aż tutaj, usiądź, weź krzesło. Każdy tutaj musi zapłacić cenę, powiedz mi, co to będzie dla ciebie?
- Każdy ma swoją cenę do zapłacenia.
- Bardzo nierówne te ceny nie uważasz? Może jako walczący za te wszystkie wyższe wartości i sprawiedliwość, jako dobra przyjaciółka zrobiłabyś coś z tym, tutaj wokół. Z głodem i śmiercią w którą nas wpędziliście.
- Ci którzy was wygnali dawno już nie żyją.
- A wam którzy żyjecie, nie przeszkadza to tutaj, wszystko wokół? Myślę, że powinnaś spędzić tu dzień czy dwa, no powiedzmy kilka godzin, może ci się uda. W przeciwieństwie do niektórych my jesteśmy gościnni.
- My też bylibyśmy gościnni gdybyście nie porywali ludzi i nie składali z nich ofiar. Zresztą proszę, wiesz, że nie bawi mnie to tu wszystko wokół ani wasze cierpienie.
- Tak tak, wszyscy odwracają oczy. Może właśnie powinniście zobaczyć… z bliska… Poczuć…?
- Znasz moje zdanie, tak po prostu jest, wybraliście taką drogę, my inną.
- Niczego nie wybraliśmy.
- Wiesz że to nie jest prawdą, nie wygnano was to po prostu bez powodu. I póki ten powód istnieje nic się nie zmieni.
- Jest wam to bardzo na rękę, prawda? Zakazujecie tego, bez czego nie jesteśmy w stanie tu przeżyć. Bardzo wygodne, prawda?
- Nie zezwolę na coś co zniszczy to co bronię. Nie uważasz ze to byłoby głupie?
- Czyli to wszystko wokół to efekt waszej wielkiej mądrości?
- Naszej mądrości, głupoty i waszej głupoty i mądrości.

https://www.youtube.com/watch?v=L9FA...cuM5&index=201

*
"Almanakh..."
- Nie jestem zainteresowana tobą, interesuje mnie tylko HellLight!!!
- Zabawne. Nigdy nie usłyszałem jeszcze czegoś takiego.
- Jakiego, jakiego, jakiego!?
- Lekceważącego.
- No i co, co, co!? Nie mam czasu na twoje gierki! Wy wszyscy…! Wszyscy mi tylko przeszkadzacie, ciągle, ciągle, ciągle!!! Kłamiecie!!! Oszukujecie!!! Zdradzacie!!! Kradniecie! Ukradliście mój HellLight!!!
- Naprawdę myślisz, że jesteś inna niż wszyscy inni?
- Oczywiście, oczywiście, oczywiście!!! Zresztą co za różnica!? Chcę tylko HellLight!
- Tylko?
- Nie interesuj się mną, zajmij się swoimi sprawami i dajcie mi wszyscy spokój!
- Spokój?
- Nie słyszę cię lalalalala!
- Nie?
- Dlaczego mnie prześladujecie wszyscy!? Dlaczego wszyscy niszczycie mi życie!? Zobacz do czego mnie zmuszacie!
- Do czego?
- Ty nie masz innych zajęć!?
- A ty?
- Myślisz że jesteś zabawny czy coś!?
- Co?
Straciła cierpliwość i zatrzymała się, odwróciła, zjeżona, warcząc i obnażając kły. Odpowiedziało jej prychnięcie szczerego rozbawienia.
- Jestem naprawdę bardzo zajęta teraz!!!
- Teraz?
„Nie, nie, nie. Oni właśnie tego chcą!!! Chcą mnie zatrzymać, zagadać, powstrzymać!!! A w tym czasie kradną Hell Light coraz bardziej i bardziej, dalej i dalej, aż ukryją go gdzieś na końcu świata!!!”
Odwróciła się i zaczęła biec dalej, ignorując zaczepki.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline